Demo

Budujemy dla Waszych rodzin

wygodne i funkcjonalne domy!

Decydując się na budowę domu z naszą firmą inwestują Państwo swoje pieniądze w produkt najwyższej jakości, który będzie Państwa zabezpieczeniem i lokatą kapitału. Dzięki stosowanemu przez nas połączeniu najlepszych materiałów i technologii budowlanych otrzymują Państwo domy, które mają najlepszy stosunek jakości do ceny i nie tracą na wartości wraz z upływem czasu.
Te niewątpliwe zalety udało nam się osiągnąć dzięki współpracy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych oraz dzięki własnemu doświadczeniu w stosowaniu tradycyjnych murowanych technologii budowlanych. Doskonałe rezultaty osiągamy również przez współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami. Optymalizację kosztów budowy uzyskaliśmy poprzez zastosowanie projektów sprawdzonych pod względem jakości detalu i ceny wykonania. Wykorzystane zostały atuty znakomitej organizacji budowy i pracy oraz staranność i dokładność w pracy.

Jesteśmy w stanie dokładnie określić terminy rozpoczęcia i zakończenia inwestycji.

Sprawdź także naszą aktualną ofertę gotowych mieszkań, bliźniaków i domów szeregowych w Rokitnicy k/Pruszcza Gdańskiego woj. pomorskie. Zapraszamy do działu oferta po prawej stronie.

Wychodzimy ponad standard

Solidne domy dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Ecoinwest Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 5
83-000 Juszkowo / Pruszcz Gdański
Województwo Pomorskie

+48 501 735 550

Dział sprzedaży

+48 58 683 00 66

biuro@domy-pruszcz.pl

Informacje zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.C.

Copyright © 2014 Ecoinwest Sp. z o.o. Wykonał This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Powered by Bets Zone