Demo

Budujemy dla Waszych rodzin

wygodne i funkcjonalne domy!

Decydując się na budowę domu z naszą firmą inwestują Państwo swoje pieniądze w produkt najwyższej jakości, który będzie Państwa zabezpieczeniem i lokatą kapitału. Dzięki stosowanemu przez nas połączeniu najlepszych materiałów i technologii budowlanych otrzymują Państwo domy, które mają najlepszy stosunek jakości do ceny i nie tracą na wartości wraz z upływem czasu.
Te niewątpliwe zalety udało nam się osiągnąć dzięki współpracy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych oraz dzięki własnemu doświadczeniu w stosowaniu tradycyjnych murowanych technologii budowlanych. Doskonałe rezultaty osiągamy również przez współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami. Optymalizację kosztów budowy uzyskaliśmy poprzez zastosowanie projektów sprawdzonych pod względem jakości detalu i ceny wykonania. Wykorzystane zostały atuty znakomitej organizacji budowy i pracy oraz staranność i dokładność w pracy.

Jesteśmy w stanie dokładnie określić terminy rozpoczęcia i zakończenia inwestycji.

Sprawdź także naszą aktualną ofertę gotowych mieszkań, bliźniaków i domów szeregowych w Rokitnicy k/Pruszcza Gdańskiego woj. pomorskie. Zapraszamy do działu oferta po prawej stronie.

Borkowo czy Juszkowo?

Solidne domy dla wymagających

Skontaktuj się z nami

Ecoinwest Sp. z o.o.
ul. Jasia i Małgosi 36
83-010 Straszyn
Województwo Pomorskie

+48 501 735 550

Dział sprzedaży

+48 501 735 550

biuro@domy-pruszcz.pl

Informacje zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.C.

Copyright © 2016 Ecoinwest Sp. z o.o. Wykonał Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.