Lokale w zabudowie bliźniaczej

Lokale w zabudowie bliźniaczej zachwycają każdego! Te nowoczesne nieruchomości zapewniają idealne połączenie prywatności i sąsiedzkiego charakteru. Czy warto? Domy bliźniaki są tańsze w porównaniu do wolnostojących domów. Ponadto zapewniają znacznie większa prywatność niż blokowe mieszkania, a poza tym zyskujesz prywatny ogród do dowolnego, samodzielnego zagospodarowania.

Domy bliźniaki są starannie projektowane, aby spełniać potrzeby współczesnych mieszkańców. Wnętrza są przestronne i funkcjonalne, oferując komfortowe miejsce do życia dla całej rodziny. Ponadto nasze lokale są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak centralne ogrzewanie, inteligentne systemy domowe i energooszczędne rozwiązania, które wpływają na obniżenie kosztów eksploatacji. Martwisz się o finansowanie? Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania w województwie pomorskim!

Zalety domów szeregowych i bliźniaków

Zalety domów szeregowych:

 • niższy koszt budowy i eksploatacji – zdecydowanie niższa cena w porównaniu do domów jednorodzinnych; koszty zakupu i utrzymania domu szeregowego są często bardziej przystępne, co może być korzystne dla osób poszukujących tańszych opcji mieszkaniowych;
 • poczucie wspólnoty – mieszkanie w domu szeregowym często oznacza bliski kontakt z sąsiadami; to może stworzyć większe poczucie wspólnoty i sąsiedzkiej solidarności.
 • bezpieczeństwo – bliźniaki są częścią osiedla, co oznacza dodatkowe korzyści takie jak monitoring czy dostęp do wspólnych terenów rekreacyjnych;
 • utrzymanie – ograniczona przestrzeń zewnętrzna oznacza mniejsze nakłady pracy przy ogrodnictwie czy pielęgnacji terenu.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym informacji przechowywanych odpowiednio w plikach cookies. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych znajduje się w „Polityce prywatności”

Klikając przycisk "Zrozumiałem" wyrażasz zgodę na zasady określone w Polityce prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

BIURO SPRZEDAŻY

 • Adres:
  Osiedle Imbirowe
  83-032 Skowarcz
  ul. Łąkowa /róg Imbirowej/
 • Telefon:
 • e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Godziny otwarcia:
  9:00 - 16:00

ADRES KORESPONDENCYJNY
SIEDZIBA FIRMY

ECOINWEST Sp. z o.o.
ul. Jasia i Małgosi 36
83-010 Straszyn

Dane firmy

 • NIP: 604 013 43 88
  REGON: 221057865
  KRS: 0000360586
 • Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
  VII Wydział Gospodarczy KRS
 • Rachunek bankowy:
  Bank Millennium SA
  13 11602202 0000 0001 6838 5392
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.C.

"ECOINWEST" jest chronionym znakiem towarowym. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Wykonanie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powered by JS Network Solutions